Ta strona wykorzystuje informacje zawarte w cookies w celach statystycznych, aby lepiej dostosowywać zawartość do waszych potrzeb. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie tych informacji możesz wyłaczyć pliki cookies w przeglądarce internetowej.
X
Górski Poranek

Lokalizacja

Nasz obiekt znajduje się w Stroniu Śląskim, przygranicznym miasteczku Kotliny Kłodzkiej, u podnóża Masywu Śnieżnika. Położenie na skraju miasteczka sprawia, że będą mieli Państwo blisko zarówno do licznych sklepów i restauracji, ale także w jednej chwili będą mogli wyruszyć na pieszą lub rowerową wycieczkę by oddać się urokom Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.

Znajdujemy się w centrum największych atrakcji tego regionu. Tylko 7 km dzieli nas od Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra. Obok naszego obiektu przebiega droga dojazdowa do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie, ośrodka narciarskiego Kamienica i Nowa Morawa, przejścia granicznego z Czechami. Obok nas znajduje się stadnina koni "Hipodrom" i tylko kilometr dzieli nas od kąpieliska z plażą i pomostami w Starej Morawie.

Jak trafić?

  • Jadąc z Kłodzka lub ze Złotego Stoku, kierujemy się na Lądek - Zdrój.
  • Mijamy Lądek - Zdrój i po 7 km jesteśmy w Stroniu Śląskim.
  • Następnie przejeżdżamy całe miasteczko główną ulicą Kościuszki.
  • Na rondzie skręcamy w drogę kierującą nas w stronę Bolesławowa, Kamienicy, Kletna, Starej Morawy, Jaskini Niedźwiedziej oraz PL - CZ przejścia granicznego.
  • Niecały kilometr od ronda po prawej stronie znajduje się ostatnia zabudowa w Stroniu Śląskim.

To właśnie my - "Górski Poranek" Kościuszki 72.
GPS: N50.282662 E16.880579

 

Górski PoranekStronie Śląskie Nocleginoclegi         Górski Poranek Stronie Śląskienoclegi Stronie Śląskienoclegi
Jesteśmy Partnerem bazy noclegowej Meteor Noclegi w Polsce.
Szczególnie polecamy - Stronie Śląskie